Hakkımızda

 
 

TOPCU DENTAL, diş hekimliği klinik cihazları, sarf malzemeleri  kapsayan geniş ürün yelpazesi , bir çok uluslararası markanın gerek Türkiye Genel gerekse  Bölgesel distribütörü olarak ticari faaliyetlerini  1998 den beri sürdürmektedir.

TOPCU DENTAL, sektördeki tüm profesyonellere yenilikçi çözümler sunabilen kurumsal yapımızı daha da geliştirerek,  uzun yıllardır sektörde olmamızın beraberinde getirdiği tecrübe ve birikim ile hekimlerimizin  ihtiyaçlarını  detaylı olarak analiz edip ,ortaya  çıkarılması planlanan sonucun verimliğini ve kalitesini arttıracak aynı zamanda maliyet ve karmaşıklığı azaltacak, hekimlerimizin profesyonelliklerini arttırarak hastalarına odaklanmalarını sağlayacak  ürün ve hizmetler sunmaktır.

TOPCU DENTAL, nihai tüketicilere ulaşmak, yeni ürün ve teknolojileri araştırmak amacıyla düzenlenen bütün ulusal/uluslararası  fuar  ve kongrelere  katılmaktadır.

TOPCU DENTAL, ithal ürün grubunu oluştururken, üretim yerinde incelemeler de bulunarak, uluslararası kalite standartlarına uygunluğu ispatlanmış  ürünleri ve markaları tercih eder.

TOPCU DENTAL, Türkiye'nin büyük bir bölümünü kapsayan dağıtım ağı ile ihtiyaçlara zamanında karşılık vermekte, düzenli yapılan hekim ziyaretleri ile marka  bilinirliğini  ve güven odaklı ilişkilerini korumaktadır.

                                                                 DEĞERLERİMİZ:

Güvenilirlik

Güvenilirliğimiz Şirket'in geleceğidir.

Yenilikçilik

Değişime uymaktan çok değişimi yönlendirmek için çaba harcarız.

Müşteri Odaklılık

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve öngörmek için onlarla yakın ilişkiler kurarız, önceliğimiz daima müşteridir.

                                                               

 

MARKALARIMIZ

3M ESPE- EGE BÖLGE BAYİSİ

 

 

LIMETEDICS- TÜRKİYE GENEL DİSTRİBÜTÖRÜ

DR.KIM- TÜRKİYE GENEL DİSTRİBÜTÖRÜ